Dudak Dolgusu Ankara

Ankara Estetik Merkezleri

Meşrutiyet, Atatürk Blv No:105, 06420 Çankaya/Ankara

 İletişim Bilgileri

  • (0312) 425-2342
  • (0312) 425-2342
  • -
  • 10 Çalışan Sayısı
  • Meşrutiyet, Atatürk Blv No:105, 06420 Çankaya/Ankara

 Ortalama Puan

Çalışma saatleri yükleniyor

 Çalışma Saatleri

Çalışma saatleri yükleniyor

 Lokasyon Bilgileri

 Firma Hakkında

Dudak dolgusunda yan etkiler her uygulamada olduğu gibi olabilir. Ancak etkisi kalıcı değildir. Detaylar Clnc Medilife Poliklinik

 

Dudak Dolgusu Nedir?

Geçici işlemde lokal anestezi altına alınan kişiye hyluranik asit adı verilen kimyasal içeriği olmayan bir madde ince ve küçük iğnelerle veya kanül yardımı ile enjekte edilmektedir. Bu madde dudaklarda ortalama 1 veya 2 yıla kadar kalmakta ve dolgun simetrik nemli bir görünüm sağlamaktadır. Ancak 1 veya 2 yıl sonunda madde (hyluranik asit) vücuttan atılmaktadır. 

Dudak dolgusunda iyi ve kaliteli malzemeler kullanılması oldukça önemli bir noktadır. Zira kalitesiz malzeme kullanılması ile dudaklarda kist, sertlik, topaklanma ve granulom gibi sorunlarla karşılaşabilinmektedir. 

Dudak dolgusu işleminde özellikle de hassas cilde sahip olanlarda iğne yerlerinde morarama olması da normal bir durumdur. Ancak bu morarmalar 48- 72 saat içerisinde ortadan kalkmaktadır. İşlemi gerçekleştiren doktorlar tarafından önerilen morarma kremleri ise morarmanın daha çabuk geçmesine yardımcı olacaktır. 

Sadece dudaklarının güzel dolgun görünmesini isteyenler için değil çeşitli rahatsızlıklar ve yaşlanma nedeni ile elastikiyetini kaybeden kişilerin de yaptıracağı dudak dolgusu operasyonu, aynı zamanda ilerleyen yaş ile birlikte dudak çevresinde oluşan kırışıklıkların da yok edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca uygulanan işlemde dudak dolgusunun yüze uygun ve orantılı görünmesine, yapmacık görünmemesine de dikkat edilmektedir. 

 Hizmet Alanları ve Fiyatlandırma

Lazer Epilasyon
Diode Lazer Epilasyonİpl lazer epilasyon
Medikal Estetik
Alexandrite lazer epilasyonÜtüleme epilasyonBurun EstetiğiGöğüs BüyütmeVücut ŞekillendirmeDudak EstetikleriYanık ve Yara İzleri (Skar) Tedavisi

 Yorumlar

Yorumlar yükleniyor
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için buraya tıklayınız.

İzmir Güzellik Salonları

Teşekkürler !

Firmamı www.guzelliksalonlari.org'a kaydettirdim ve firmamı internet ortamına taşıdım. Artık firmam internet üzerinden online randevu almakta ve bir çok kullanıcıya ulaşmaktayım. Tekrardan TEŞEKKÜR ederim guzelliksalonlari.org.

Aykut ŞİMŞEK
ÜYE OL GİRİŞ YAP X
FİRMA GİRİŞİ FİRMA EKLE X
Alanları doldurduysanız kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.
- Şifrenizi hatırlamıyorsanız tıklayınız -
GİRİŞ YAP
Alanları doldurduysanız kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.
- Şifrenizi hatırlamıyorsanız tıklayınız -
İPTAL