Estrella Estetik

Alsancak Güzellik Salonları

Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

 İletişim Bilgileri

  • (0232) 484-8286
  • (0530) 409-7390
  • -
  • 12 Çalışan Sayısı
  • Gürel Tower Residence No:54 Kat:6 Alsancak, İzmir

 Ortalama Puan

Çalışma saatleri yükleniyor

 Çalışma Saatleri

Çalışma saatleri yükleniyor

 Lokasyon Bilgileri

 Firma Hakkında

 

2004 Yılı itibarı ile yöneticimiz Yıldız UYSAL önderliğinde İzmir merkezli olarak faaliyetlerine başlayan firmamız, 13 yıldır uzman kadrosu ile bay ve bayan müşterilerine hizmet vermektedir. Estrella Estetik markası ile hizmet veren firmamız, onbinlerce müşterisine sağlıklı ve ferah bir salon konsepti ile hizmet vermektedir.

Estrella Estetik İzmir güzellik merkezleri arasında prestijli ve saygın bir konuma sahiptir. Estrella Estetik olarak en sağlıklı ve en etkili teknikleri kullanarak müşterilerimizin en iyi sonuçları alabilecekleri uygulamalarımız, müşterilerimizin bizi tercih etmelerinde etkin rol oynamaktadır.

Müşterilerimizin ferah ve konforlu bir ortamda lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, epilasyon, kavitasyon, lipo lazer ile bölgesel incelme, lipo lazer ile bölgesel vücut şekillendirme, botox, kalıcı makyaj, kalıcı kaş, selülit giderme, radyofrekans, mikroplus ile zayıflama, sıkılaşma, ip ile yüz germe, leke – akne bakımı, kirpik ekimi, kirpik perması, ithal ağda, sir, ölçümlü kaş alımı, soğuk lipoliz ile zayıflama, radyofrekans kök hücre tedavisi, dermoterapi yöntemi ile kök hücre tedavisi, bitkisel kök hücre ile cilt bakımı, botox dolgu danışma merkezi, estetik ve plastik cerrahi danışmanlığı, manikür, pedikür gibi bir çok hizmeti son teknoloji cihazlar ve uzman estetisyenler ile sağlamaktayız. Estrella estetik olarak merkezimizde botox dolgu ve estetik plastik cerrahi konularında danışmanlık vermekteyiz.

‘Güzelliğinize güç katar’ sloganı ile her yeni gün yeni müşterilerini ağırlayan Estrella Estetik ekibi İzmir güzellik ve estetik merkezleri arasında fark yaratan ve sektöre yenilikler kazandıran yatırımları ile kıskandıran bir marka enerjisine sahiptir. Bize 13 yıldır bu enerjiyi sağlayan güç aslında bizi tercih eden müşterilerimizin hizmetlerimiz sonrasında gösterdikleri memnuniyettir. İçinde bulunduğumuz güzellik ve estetik merkezleri sektörüne yenilikleri getirmek adına sürekli yeni ar-ge çalışmaları yapan estrella estetik ailesi olarak bizi tercih eden müşterilerimizin en doğru uygulamalar ve en etkili teknikler ile tanışmaları için durmadan çalışıyor ve yatırımlarımızı işimizi daha fazla büyümek için yapıyoruz.

Lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, kavitasyon, ithal ağda, ip ile yüz germe mikroplus ile zayıflama gibi bir çok hizmeti işinin uzmanı personeli ile müşterilerine sunan estrella estetik ekibi eğitimli, güleryüzlü, müşterisinin istediğini bilen ve ihtiyaçlarını belirleyen kurumsal yapısı ile müşterilerinin güzelliğine güç katan uygulamalar sunmaktadır.

2015 yılı itibarı ile kurumsallaşma ve şubeleşme kararı alan firmamız, hem kendi bünyesinde hem de franchise sistemi ile şubeleşme kararı alarak Türkiye geneli bayilikler vermeye başlamıştır. Kurumsal, sektörü tüm dinamikleri ile tanıyan, 13 yıllık deneyime sahip, işinin uzmanı çözüm ortakları, personel ve yönetim kadrosu ile hizmet veren firmamızın bayisi olarak sizde bölgenizde Estrella çatısı altında ailemize katılarak müşterilerinizin güzelliğine güç katabilir, aynı zamanda kendi işinizi kurma fırsatı ile doğru bir yatırım yapma imkanı bulabilirsiniz.

 Hizmet Alanları ve Fiyatlandırma

Saç Hizmetleri
BalyajÇıt Çıt UygulamasıDip BoyaFönGelin SaçıOmbreRöfleSaç BakımıSaç BoyamaSaç KaynağıSaç KesimSaç Mezoterapisi
Makyaj ve Kaş Şekillendirme
İpeksi KirpikKalıcı MakyajKaş Bıyık AlımıKaş DizaynKirpik PermasıNormal MakyajPorselen MakyajProtez Tırnak
Manikür, El & Ayak Bakımı ve Ağda
Komple SirManikürPedikürYüz Siri
Cilt Bakımı ve Güzellik
Akne ve Sivilce TedavileriAnti-AgingCilt BakımıCilt GençleştirmeCilt TedavileriÇatlak TedavileriLeke TedavileriOzon Tedavi
Lazer Epilasyon
Epilasyonİğneli Epilasyon
Masaj
MasajSelülit Masajı
Zayıflama
Cryo CabinKavitasyonPasif JimnastikPilatesTermoter Isı Battaniyesi

 Yorumlar

Yorumlar yükleniyor
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için buraya tıklayınız.

İzmir Güzellik Salonları

Teşekkürler !

Firmamı www.guzelliksalonlari.org'a kaydettirdim ve firmamı internet ortamına taşıdım. Artık firmam internet üzerinden online randevu almakta ve bir çok kullanıcıya ulaşmaktayım. Tekrardan TEŞEKKÜR ederim guzelliksalonlari.org.

Aykut ŞİMŞEK
ÜYE OL GİRİŞ YAP X
FİRMA GİRİŞİ FİRMA EKLE X
Alanları doldurduysanız kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.
- Şifrenizi hatırlamıyorsanız tıklayınız -
GİRİŞ YAP
Alanları doldurduysanız kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz.
- Şifrenizi hatırlamıyorsanız tıklayınız -
İPTAL